Vitajte
Propozície
Hráči
Výsledky
Live
Partie
Fotky
Videá
História
Kontakt

 

 

img
 
Kruber.sk
img
 
TŠN Frýdek Místek
img

Propozície
 

img
 
GPX Mládeže
img
 

img
 
Letný šachový
tábor Koník
img
 
Sekcia: História
 
Medailisti MSR mládeže 2002-2010 Chlapčenské kategórie:
 
  CH10CH12CH14CH16CH18
 20101. Viktor Haring Oliver Spacek Matej Sosovicka Martin Pagerka Stefan Mazur
 2. Jergus Pechac Ondrej Mraz Laszlo Takacs Juraj Druska Dominik Csiba
 3. Viktor Gazik Erno Molnar Oliver Tropp Jozef Straka Tamas Petenyi
 
 20091. Martin Najgebawer Christopher Repka Martin Pagerka Tamás Petényi David Varga
 2. Viktor Haring Ondrej Mráz Adam Novotný Vladimír Jacko Štefan Mazúr
 3. Oliver Spacek Martin Ištona Lukáš Hájek Andrej Kováč Dominik Csiba
 
 20081.Christopher RepkaPeter MichalkoJozef StrakaŠtefan MazúrMilan Pacher
 2.Ondrej MrázMichal TomčíkMartin PagerkaDominik CsibaDávid Varga
 3.Samuel SepešiMatej ŠošovičkaJuraj DruskaTamás PetényiMatej Hrabuša
 
 20071.Ondrej MrázMartin PagerkaJozef StrakaDávid VargaGábor Farkas
 2.Matej ŠošovičkaMarián PetrášTamás PetényiŠtefan MazúrMatej Hrabuša
 3.László TakácsPeter MichalkoJuraj ŠošovičkaDominik CsibaAttila Dolník
 
 20061.Matej ŠošovičkaMartin PagerkaŠtefan MazúrMilan PacherMartin Jurčík
 2.Pavol HoleštiakJozef StrakaTamás PetényiDávid VargaMartin Zvarík
 3.László TakácsAndrej KováčTomáš PadyšákMatej HrabušaJozef Janovský
 
 20051.Martin PagerkaTamás PetényiDávid VargaPeter MichalíkMarián Jurčík
 2.Ondrej MrázJozef StrakaMartin MaďarGábor FarkasFrantišek Vass
 3.Peter MichalkoRastislav VrškovýPeter JendrichovskýMartin JurčíkMichal Mészáros
 
 20041.Jozef StrakaŠtefan MazúrMilan PacherFrantišek VassMarián Jurčík
 2.Juraj ŠošovičkaTamás PetényiDávid VargaMartin JurčíkMichal Mészáros
 3.Juraj DruskaĽubomír VnenkSlavomír SremaňákMartin ZvaríkAndrej Seitler
 
 20031.Ľubomír VnenkDávid VargaMatej HrabušaMarián JurčíkPeter Kalata
 2.Tamás PetényiŠtefan MazúrMilan PacherMichal MészárosŠtefan Mačák
 3.Jozef StrakaRastislav KolesárMartin JurčíkFrantišek VassMarián Jurčík
 
20021.Štefan MazúrPeter MichalíkAndrej KrálovičMichal MészárosJán Smoleň
 2.Tamás PetényiMilan PacherJozef JanovskýAndrej SeitlerŠtefan Mačák
 3.Viktor MorávekMatej HrabušaMichal JankoKarol MartonPeter Kalata


Medailistky MSR mládeže 2002-2010 Dievčenské kategórie:
 
  D10D12D14D16D18
 20101. Anna Vrtiakova Veronika Gazikova Renata Koloditsova Zuzana Koselova Monika Motycakova
 2. Veronika Ucekajova Beata Sulajova Evelina Tomovicsova Karolina Turkova Reka Kantor
 3. Lucia Liscinska Jana Liscinska Svetlana Sucikova Katarina Skrabakova Zsofia Edes
 
 20091. Veronika Gažíková Renáta Koloditsová Mária Halamová Réka Kántor Monika Motyčáková
 2. Svetlana Sučíková Slavomíra Galovicová Monika Mrázová Zsófia Édes Alexandra Zvaríková
 3. Anna Vrtiaková Mária Šimová Zuzana Košelová Karolína Turková Zuzana Milcová
 
 20081.Veronika GažíkováJana KahancováKlaudia KráľováMonika MotyčákováMária Dvoranová
 2.Eva PolákováAlexandra HanuliakováKarolína TurkováZsofia ÉdesAlexandra Zvaríková
 3.Soňa MoravcováSlavomíra GalovičováZuzana KošelováRéka KántorJúlia Murínová
 
 20071.Veronika GažíkováMonika MrázováZsofia ÉdesMonika MotyčákováDaniela Petrigáčová
 2.Slavomíra GalovičováAlexandra HanuliakováRéka KántorJúlia MurínováEmília Knapereková
 3.Antónia ChovancováZuzana KošelováKarolína TurkováAlexandra ZvaríkováIvana Kahancová
 
 20061.Alexandra HanuliakováKatarína RožárováRéka KántorAlexandra ZvaríkováZuzana Borošová
 2.Mária HaľamováKarolína TurkováZsofia ÉdesMartina PaučováErika Machalová
 3.Natália HoleštiakováKlaudia KráľováMonika MotyčákováMichaela MorvayováDaniela Petrigáčová
 
 20051.Zuzana KošelováZsofia ÉdesRéka KántorDaniela PetrigáčováZuzana Borošová
 2.Monika PánisováRéka KántorAlexandra ZvaríkováAlexandra ZvaríkováErika Machalová
 3.Monika MrázováAndrea BriestenskáMonika MotyčákováMonika MotyčákováKristína Jánošová
 
 20041.Kinga KajanováZsofia ÉdesAlexandra ZvaríkováZuzana BorošováVeronika Machalová
 2.Zuzana KošelováMonika MotyčákováAdela PitoňákováErika MachalováVeronika Roháčková
 3.Klaudia KráľováRéka KántorRadka GačevičováDaniela PetrigáčováKristína Jánošová
 
 20031.Zuzana ŽemličkováAlexandra ZvaríkováAdela PitoňákováErika MachalováZuzana Gregorová
 2.Andrea BriestenskáMonika MotyčákováDaniela PetrigáčováZuzana BorošováVeronika Machalová
 3.Zuzana ŠevčíkováLenka KnaperekováLucia HegenbartováElena KendiováVeronika Roháčková
 
20021.Monika MotyčákováAdela PitoňákováErika MachalováVeronika MachalováKarolína Pinterová
 2.Andrea BriestenskáAlexandra ZvaríkováZuzana BorošováVeronika RoháčkováMária Machalová
 3.Zuzana ŽemličkováKristína JankováLucia HegenbartováAnna KováčikováKatarína Kišonová


Miesta konania MSR mládeže 2002-2010
 
  1012141618
 2009MiestoBratislava - Modra Harmónia
 Terminmáj 2009
 
 2008MiestoMartin
 Termin17.-23.2.2008
 
 2007MiestoLiptovský Mikuláš
 Termin22.-27.4.2007
 
 2006MiestoBrezová pod Bradlom
 Termin2006
 
 2005MiestoLiptovsky MikulasMartinLiptovsky MikulasMartinMartin
 Termin11.-16.4.200513.2.-19.2.200511.-16.4.200513.2.-19.2.200513.2.-19.2.2005
 
 2004MiestoPohoreláMartin-VrútkyMartin-VrútkyPohoreláMartin-Vrútky
 Terminmarec 2004marec 2004marec 2004marec 2004marec 2004
 
 2003MiestoKys.Nove MestoMartinKošiceMartinKošice
 Termin2.-5.3.20032.3. - 8.3.20032.3. - 8.3.20032.3. - 8.3.20032.3. - 8.3.2003
 
 2002MiestoBratislava
 Termin24.2.-2.3.2002